Vodafone Red 60GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Red 60GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone müşterilerini memnun etmek için çeşitli kampanyalar yapmaya dakika, internet, sms gibi hediyeler vermeye devam ediyor. Vodafone, Red tarifesini kullanan hat sahiplerine özel bir kampanya yapmış durumda, eğer sizlerde Vodafone Red tarifesine sahipseniz Vodafone 60GB bedava internet paketi kazanabileceksiniz. Her ay 5GB bedava internet paketi vermekte olan Vodafone operatörü 1 yıl boyunca yani her ay 5GB hediye internet paketini hattınıza tanımlamış olacaktır. Kampanyaya belirli tarifeleri kullanan Vodafone müşterileri katılabilmektedir. Peki, Vodafone red 60gb bedava internet paketi nasıl yapılır? Vodafone red bedava internet paketini yapabilmek için sizlerin de red tarifesini kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone Red Bedava İnternet Paketi

Vodafone red bedava internet paketini ancak, 30 gün içerisinde numarasını taşıyan veya Vodafone’a yeni gelen aboneler faydalanabilir. Bu aboneler eğer ki red tarifesini kullanıyorsa her ay 5 GB bedava internet paketi kazanabilecek. Lakin bu kampanyadan Redli Özel 15, Redli Özel 25, Online Genç M, Online Genç S, Online Genç L, Uyumlu Bol Dakika tarifelerini kullanan kişiler faydalanamayacak bunun haricinde diğer Red tarifelerini kullanan Vodafone kullanıcıları bedava internet paketini kazanabilecek.

Vodafone red bedava internet paketini yapabilmek için, Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapınız ve daha sonrasında “Ek Paket Al” bölümünden Vodafone Red bedava internet paketini satın alabileceksiniz. Kampanyaya katılım sağlamak için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Red 60gb bedava internet paketinden faydalanabilecek olan tarifeler aşağıdaki gibidir;

  • Red First tarifesi,
  • Redli 8 Paketi,
  • Redli 12 Paketi,
  • Redli 15 Paketi,
  • Redli 15 Plus Paketi,
  • Redli 20 Plus paketi

Bu tarifeleri kullanan Vodafone müşterileri eski red tarifelerinden herhangi bir ücret farkı olmadan yeni tarifelere geçebilir. Tarife değiştirmek için 542’yi aramaları gerekmektedir. Bu şekilde yeni paketteki fazla internet avantajından yararlanacaklardır. Vodafone red bedava internet kampanyası bu şekildedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için faturalı hat sahibi olmak gerekmektedir. Bunun yanı sıra yukarıda belirttiğimiz tarifelerinden birisini kullanıyor olmaları gerekmektedir. Bu kampanyadan daha önceden faydalanmamış aboneler faydalanabilmekdir. Eğer sizlerde yeni Vodafone’a geldiyseniz sizlerde bu kampanyalardan faydalanabileceksiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.