Vodafone Pass Paketi Nedir?

Vodafone Pass Paketi Nedir?

Ülkemizde sürekli aboneleri için yenilik geliştirmeye başlayan Vodafone’da bugün yeni bir özellikten bahsedeceğiz. Vodafone Pass paketi sayesinde sizlerde asıl olan internet paketlerinizin bitmemesini sağlayabileceksiniz. 2020 yılında Vodafone Pass paketleri çok uygun fiyattan satın alarak, internet paketinizin bitmemesinin önüne geçebilirsiniz. Vodafone Pass tamamen tasarruf yapmak isteyen kullanıcılar için özel hazırlanmış olan bir paket servisidir. Peki, Vodafone Pass nedir ve ne işe yarar? Bu olayı kısaca şöyle açıklayabiliriz, diyelim ki müzik dinlemeyi çok seviyorsunuz. Vodafone’da sunulan müzik pass paketlerinden herhangi birini günlük – aylık olarak satın alarak internet üzerinden dinlemiş olduğunuz müziklerin kullanım bedelleri bu Vodafone Pass paketinden düşmesini sağlayabilirsiniz. Vodafone Pass paketleri sadece müzik değil, bunun haricinde Instagram – Facebook veya Youtube gibi sitelerde de asıl internetinizin bitmesinin önüne geçebilmektedir. Vodafone Pass paketlerini sizler için alt kısımda bahsedeceğiz ve sizlerde bu paketleri satın alarak tasarruf elde edebileceksiniz.

Vodafone Pass Video Paketi Nasıl Alınır?

Vodafone Pass paketlerini satın alabilmek için sizlerde https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/ek-paketler.php adresine giderek bu adrese giriş yapmanız durumunda Vodafone pass paketlerini satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre paket almanız durumunda Vodafone operatöründe çok büyük bir indirim sağlamış olacaksınız.

Bilindiği üzerine cep telefonlarımızda ne fazla sosyal medya hesaplarımızı ve Youtube uygulamasını kullanmaktayız. Sizlerde Youtube çok fazla internet paketi harcıyor internet paketim çabuk bitiyor diyorsanız Vodafone Pass video paketi tamamen size özel. Peki, Vodafone’da videolar için özel sunulan pass video paketi nasıl yapılır ve detayları nelerdir? Eğer sizlerde bizim gibi Vodafone kullanıcıysanız ve tasarruflu olmak istiyorsanız mutlaka ihtiyacınız kadar internet paketi almanızı tavsiye ederiz. Mesela uzun bir yola gidecekseniz, günlük veya haftalık olarak video paketi alabilirsiniz. Ve bu paketlerin tekrar etmemesini tavsiye ederiz.

  • Günlük sadece 5TL vererek Youtube ve İzlesene sitelerinden sınırsız video izleme hakkı. Bu paketi ihtiyaç duydukça satın alabilirsiniz, günlüktür ve diğer günler otomatik olarak kendi kendine yenilenmez.
  • Youtube, Twitch, Pubg Mobile ve Discord yayınlarını çok seviyorum diyorsanız Haftalık Gamer Video Paketini sadece 15TL’ye satın alabilirsiniz. Bu paket tekrar etmez ve kendi kendini yenilemez.

Vodafone Pass Instagram Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Pass Instagram Paketi Nasıl Yapılır?

Bilindiği gibi hemen hemen herkes Instagram uygulamasını kullanmaktadır ve bu uygulama resimli – videolu bir uygulama olduğu için internet paketimizin hemen bitmesine neden olmaktadır. Vodafone Instagram Pass paketi sayesinde sizlerde artık internet paketinizin çabuk bitmesinin önüne geçebilirsiniz. Bunun için Vodafone Sosyal Pass paketlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

  • Haftalık Sosyal Pass – Paket haftalıktır, 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram’da sınırsız internete erişim sağlayabilirsiniz paket kendi kendini yenilemez.
  • Günlük Sosyal Pass – Günlük fiyatı 3TL’dir. Facebook, Twitter, Instagram’da sınırsız internet kullanım hakkınız bulunmaktadır. Bu paketi 1 kere satın aldıktan sonra diğer günler paket kendini yenilemez.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.