Vodafone Davet Et Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Davet Et Bedava İnternet Kazan Kampanyası

2020 yılında daha fazla bedava internet paketi kullanmak isteyen her mobil kullanıcısının en çok tercih etmiş olduğu operatör Vodafone operatörüdür. Vodafone’da birçok bedava internet paketleri bulunmakta olup sizlerde yeni kampanya olan Vodafone davet et bedava internet kazan kampanyası sayesinde yeni hediye internet paketlerinizin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu kampanya birçok kişiye bilindik olarak gelebilir çünkü hemen hemen her internet sağlayıcısı davet et kazan kampanyası sunmaktadır. Peki, Vodafone’da arkadaşını getir bedava internet kazan kampanyası nasıl yapılır ve bu kampanyalardan kimler faydalanabilir? Vodafone operatörüne herhangi bir arkadaşınızı davet ederek hem siz 9GB hediye internet paketi kazanmış olacaksınız hem de Vodafone’a gelen arkadaşınız toplamda 9GB internet paketi kazanmış olacak. Vodafone davet et bedava internet kazan kampanyasına katılabilmek için sizlerde uygulama marketlerine giderek Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Nasıl Yapılır?

Vodafone arkadaşını getir bedava internet kazan kampanyasına katılabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol menüde yer alan Davet Et Kazan seçeneğine dokunmanız durumunda karşınıza çıkacak olan telefon kutucuğuna arkadaşınızın telefon numarasını yazarak arkadaşınızı Vodafone’a davet edebilirsiniz. Göndereceğiz SMS’deki linke tıklayıp Vodafone’a numara taşıma isteğinde gönderen arkadaşlarınız eğer ki numarasını Vodafone operatörüne taşırsa siz ve arkadaşınız toplamda 9GB hediye internet paketi kazanmış olacaksınız.

  1. Vodafone Yanımda uygulamasının son güncel sürümünü telefonunuza Google Play veya App Store marketlerinden indiriniz.
  2. Uygulamaya Vodafone hesabınız ile giriş yapınız ve ardından sol taraftaki Menü işaretine tıklayınız.
  3. Açılan seçenekler bölümünde alt kısımlarda yer alan Davet Et kazan kısmına dokununuz.
  4. Karşınıza çıkan sayfada sizden bir adet telefon numarası istenilmektedir. Bu alana Vodafone’a davet etmek istediğiniz arkadaşınızın telefon numarasını giriniz.
  5. Ardından gönder işaretine tıklayıp telefonunuzun SMS gönderme sayfasının açılmasını bekleyiniz. Buraya otomatik SMS içeriği gelecektir ve arkadaşınıza bu SMS’i göndererek onu Vodafone’a davet edebilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Getir Bedava İnternet Kazan

Vodafone Arkadaşını Getir Bedava İnternet Kazan

Vodafone arkadaşını getir bedava internet kazan kampanyasına katılabilmek için bazı şartlar vardır. Bu şartların en önemlisi link ile davet etmiş olduğunuz arkadaşınız numarasını Vodafone operatörüne taşıması gerekmektedir.

  • Bu kampanyadan ayda sadece 3 arkadaşınızı davet edebilirsiniz.
  • Vodafone’a gelen arkadaşınız mutlaka 6 ay boyunca Vodafone Yanımda uygulamasını aktif bir şekilde kullanmak zorunda.
  • Eğer ki sizin göndermiş olduğunuz bağlantı linki ile Vodafone’a gelen arkadaşınız varsa bu kampanya o zaman aktif hale gelir.
  • Kazanmış olduğunuz hediye internet paketleri hem arkadaşınıza hem de size 48 saat içerisinde otomatik olarak tanımlanmış olacaktır.

Yapılan Yorumlar

  1. sitenizi gooogledan buldum arkadaşımı Vodafonea davet ettim linke tıklayıp başvuru yaptı ve numarasını Vodafonea taşımak için yarın bayiye gidicek sayenizde Vodafone davet et ile bedava internet paketi kazanmış oldum iyi ki varsınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.