Vodafone Bedava ve Ücretsiz Hediye Sms Paketleri 2020

Vodafone Bedava ve Ücretsiz Hediye Sms Paketleri 2020

Türkiye’de en çok kullanılan operatörlerden en başında gelen Vodafone operatöründe bedava sms paketleri sayesinde sizlerde sevdiklerinize ücretsiz mesaj gönderin. Vodafone bedava sms paketleri 2020 yılında da geçerliliğini sürdürmeye devam etmektedir. Sizlerde interneti çok fazla kullanmıyor veya internetin az çektiği yerlerde bulunuyorsanız hemen Vodafone hediye sms paketlerini kullanmaya başlayıp sms hakkı kazanın. Vodafone operatöründe birçok paket çok uygun olup, farklı içeriklere sahiptir. Tam ihtiyacınıza göre paketleri, tarifeleri Vodafone operatöründe bulabiliyorken bir yanda da Vodafone bedava sms paketi kampanyası ile beraber bu operatörü kullanmak daha keyifli. Bugün sizlere en çok merak ettiğiniz ücretsiz sms kampanyasından bahsedeceğiz ve böylelikle sizlerde artık herhangi bir ek ücret ödemeden Vodafone’dan sms paketlerini kullanmaya başlayabileceksiniz.

Vodafone Ücretsiz SMS

Vodafone operatörü bedava SMS paketleri verme konusun her an abonelerini düşünerek, bu konuda farklı farklı kampanyalar sunmaktadır. İnternet, dakika ya da SMS paketleri fark etmeksizin bu tip paketler çok kısa bir sürede bitebiliyor. Lakin “ Vodafone Yanımda “ isimli uygulama ile birçok bedava ve ücretsiz hediye SMS paketleri kazanabiliyorsunuz. Bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirip kurarak sizlerde bedava SMS paketleri kazanmaya başlayabilirsiniz.

“Vodafone Yanımda” isimli uygulama sayesinde Vodafone Operatörü, kullanıcılarına inanılmaz bedava, ücretsiz ve hediye SMS paketleri sunmaktadır. Bu uygulama içerisinde pazartesi günleri girmeniz durumunda sizlere her yöne kullanabileceğiniz bedava ve ücretsiz hediye 100 SMS’e sahip olabilirsiniz. Bu durum her pazartesi günü için geçerlidir.

“Her Hafta Yanımda” isimli uygulama ile süper kampanyalara dahil olup, ayrıca bu muhteşem kampanyalara bedava, ücretsiz ve hediye olarak sahip olmak ister misiniz? O zaman hemen yapmanız gereken şey her hafta olmak şartı ile uygulama içerisine girerek her yöne 250 SMS paketini ücretsiz, bedava ve hediye olarak hattınıza tanımlatabilir ve doya doya kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Paketi

Her Yöne Geçerli Vodafone Bedava 500 SMS

“Vodafone Operatörü Yanımda” isimli uygulaması son günlerde Vodafone kullanıcıları tarafından en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. Bu uygulamadan sizlere gelecek olan bedava, hediye ve ücretsiz SMS paketlerine sahip olabilmek için, uygulamayı telefonunuza indirip, kurmak yeterli olacaktır. Uygulamayı kurduktan sonra her hafta 100 değil, 200 hiç değil, tamı tamına her yöne kullanabileceğiniz 500 SMS’e çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

SMS paketiniz bitti ve TL’niz kalmadı ve acil olarak bir yere mesaj mı göndermeniz gerekiyor? Bu zor durumunuzda sizlere hayat kurtarıcı çok kolay ve güzel bir yöntemden bahsedeceğiz.  Self Servis içerisine girerek, acil olarak mesaj atmanız gereken kişiye SMS’inizi ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Ancak Self Servis ile sadece 10 adet mesaj gönderebileceğinizi unutmayınız.

Vodafone Bedava SMS Paketi

Vodafone Operatöründen sadece SMS değil, tek bir kampanya sayesinde birden çok hediyeyi de kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, mesaj bölümüne tırnak işareti olmadan “SURPRIZ” yazıp 6666’ya kısa SMS göndermeniz yeterlidir. Vodafone bedava sms paketlerini hemen sizlerde her hafta kullanmak ve kazanmak istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulamadan sizlerde her Vodafone’lunun yaptığı gibi her hafta düzenlenen hediye çekilişlerine katılarak bedava sms paketi kazanın.

Yapılan Yorumlar

  1. Vodafone hediye sms paketi kampanyasına katıldım lakin bu Vodafone çark hediyesi her hafta devam edecek mi bilmiyorum eğer ki her hafta devam ederse harika olur sayenizde sms paketi kazandım çok teşekkür ederim.

    • monogami

      Merhaba efendim, evet Vodafone Çark çevirme kampanyası her hafta yenilenmektedir. Bu hafta kullanmış olduğunuz çark kampanyasını önümüzdeki hafta tekrardan aynı gün ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.