Vodafone 1GB Güvenli Depo Hediyesi

Vodafone 1GB Güvenli Depo Hediyesi

2020 yılında farklı uygulamalar yaparak kendi abonelerine kolaylık sunmakta olan Vodafone’nun yeni bir uygulaması Güvenli Depo uygulamasıdır. Günümüzde telefon numaralarından fotoğraflara kadar neredeyse her şeyimizi telefonlarımızda saklıyoruz. Kullandığımız akıllı telefonlar bu bilgileri barındırma konusunda zaman zaman yetersiz kalabiliyorlar. Peki, Vodafone Güvenli Depo nedir ve nasıl yapılır? Vodafone güvenli depo hediyesi sayesinde sizlerde 1GB hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone güvenli depo bedava internet paketleri için hemen sizlerde Vodafone güvenli depo uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda telefonlarımızda sakladığımız bilgiler risk altına girmektedir. Bazı uygulamalar bu gibi problemleri çözmek adına oldukça işe yaramaktadır. Fakat bu uygulamalar genellikle ücretli olarak kullanılmaktadır. Uygulamaların ücretli oluşu ise insanların anı olarak saklamak istedikleri fotoğrafları dahi silmek zorunda kalabiliyorlar. Bu durumlardan mustarip olan insanlara güzel bir kampanya yapan Vodafone, kullanıcılarını mutlu etmeye devam etmektedir. Vodafone’un yaptığı kampanya kapsamında telefonunuzun kafızasının dolması sorununa çözüm bulmuş olacaksınız. Vodafone “Güvenli Depo” uygulamasını akıllı telefonlarınıza Google Play ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Vodafone Güvenli Depo Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Güvenli Depo kampanyası kapsamında uygulama içerisinde kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet ile size rehber, resim, dosya ve video arşivleme imkanı sunmaktadır. Vodafone Red kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu uygulama Faturasız hat sahipleri için de 1 GB depolama özelliğini ücretsiz olarak değerli müşterilerine sunmaktadır.

Kampanya kapsamında verilen hediye 1 GB internet yalnızca “Güvenli Depo” uygulaması içerisinde depolama yaparken kullanılmak içindir. Farklı uygulamalarda geçerli olmadığı için başka bir internet paketiniz yoksa tarifenizdeki TL miktarından düşecektir. Fotoğraflarınızı, videolarınızı, mesajlarınızı daha bir çok şeyi saklarken kullanabileceğiniz 1 GB internet sizlere hediye. Bu hediyeden yalnızca Faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. Yeni bir telefon aldığınızda ya da telefonunuz bozulduğunda uygulamaya giriş yaparak belgelerinize ulaşabilirsiniz. Güvenli Depo uygulamasını yalnızca akıllı telefonlarınızda değil ayrıca bilgisayarınızda da saklama yapmak için kullanabilirsiniz.

Bunun için guvenlıdepo.vodafone.com.tr adresine girip telefon numaranız ve şifreniz ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone’un yapmakta olduğu ve yapmaya devam edeceği yüzleri güldüren kampanyalardan haberdar olabilmek adına takip etmeye devam edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.