Turkcell Toplantıdayım 1GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Toplantıdayım 1GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell’in yeni geliştirdiği ve birçok kişinin işini kolaylaştıracak uygulamalarından biri olan Turkcell Toplantıdayım uygulamasından 1 GB bedava internet paketi kazanın. Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indiren Turkcell kullanıcıları haftalık ücretsiz internet paketi kazanmaktadır. Bunun için eğer ki sizlerin de hattı Turkcell ise bu kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz. Turkcell tarafından verilen Toplantıdayım 1GB hediye internet paketini daha sonradan kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirerek hem hediye internet hem de Turkcell’e destek olabilirsiniz. Ek olarak Turkcell bedava internet sayfamıza giderek buradaki diğer uygulamalarıda görebilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım 1GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell, sağladığı imkânlar ve kampanyalar sayesinde müşterilerine güzel hizmetler sunmaya devem ediyor. Turkcell bu kez Toplantıdayım Uygulamasını kullanan müşterilerine haftalık 1 GB ücretsiz internet hediye etmektedir. Turkcell Toplantıdayım Uygulamasını anlatmak gerekirse; Bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza yükledikten sonra telefonunuzdaki takvim ile eşleşmektedir. Takvime not aldığınız etkinliklerinizi uygulama takip eder. Uygulamaya yazdığınız etkinlikler dâhilinde sizleri arayanlara meşgul olduğunuz zamanları takvime not aldığınız şekilde karşı tarafın bilgisine sunar. Uygulamayı Google Play ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.
Turkcell de Toplantıdayım Uygulaması kullanan müşterilerine özel olarak haftalık 1 GB bedava internet hediye etmektedir.

Bu uygulamanın ücretli olduğu konusunda sizleri bilgilendirmekte fayda var. Bu servisin ücreti haftalık 6 tl’dir. Kampanyaya katılım sürecinden bahsedecek olursak, öncelikle kampanyaya katılım 15.000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kampanyaya katılım için ise Toplantıdayım servisine üye olan hat sahibi aboneler, servise üyelerini tanımladıktan sonra abonelikleri otomatik olarak sağlanacak ve 1 hafta boyunca geçerli olan 1 GB hediye internet paketleri hatlarına yüklenmiş olacaktır. İptal etmek istediğiniz taktirde 2222 ya da 3814’e “IPTAL TOPLANTI” yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Toplantıdayım bedava internet kampanyasından faydalandıktan sonra bu paketi dilerseniz iptal edebilirsiniz. Bu kampanyadan sadece bir kere faydalanabilirsiniz, her numarada sadece 1 kereliğine faydalanabileceği şekilde oluşturulmuştur. Turkcell Toplantıdayım uygulamasında yer alan takvim seçeneği ile de hayatınıza Turkcell ile yol verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir