Turkcell Salla Kazan ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell salla kazan kampanyasıyla birbirinden farklı ve oldukça sevindiren hediyeler ile Turkcell hat kullanıcılarını mutlu etmekte sınır tanımıyor. Çekim gücünün oldukça geniş bir alana yayılmış olması ve yaptığı onlarca kampanya ile insanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Her geçen gün bu kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek müşteri sayısını sürekli yüksek rakamlara taşıyıp onları memnun etmek temel hedeflerindendir. Bugün bahsedeceğimiz kampanya uygulama üzerinden gerçekleştirilen bir kampanyadır. Turkcell Salla Kazan kampanyası sayesinde sizlerde bedava internet paketlerini yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İlk yapmanız gereken iş telefonlarınıza Turkcell Hesabım uygulamasını yüklemektir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu fırsat Google Play ya da App Store üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İlk iş olan uygulamayı yükleme kısmını hallettikten sonra uygulamaya giriş yaparak salla kazan kısmına gelerek telefonunuzu sallamanız yeterli olacaktır.

Salladıktan sonra gelecek olan hediye tamamen sizin şansınıza kalmış. İnternet paketi, dakika, TV+ paketi, Fizy paketi herhangi birisi gelebilir. Salla kazan kampanyasından haftada bir kere faydalanabilme şansınız bulunmaktadır. 10 GB’a kadar bedava internet vererek Turkcell kullanıcılarının gözdesi haline gelen salla kazanda binlerce dakika, internet sizleri bekliyor.

  • Turkcell Salla Kazan kampanyasını yapabilmek için Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. İndirme linklerini alt kısımda paylaştık.
  • Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapabilmek için Turkcell numaranızı ve Turkcell şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonrasında daha önceden yapmadığınız için ana ekranda sol kısımda hediye paketi işaretine tıklayıp ve ardından telefonunuzu sallamanız yeterlidir.

Salla Kazan Hediye İnternet Paketi

Salla Kazan hediye internet paketleri kimi zaman günlük kimi zaman ise aylık olmak suretiyle değişmektedir. Her hafta ücretsiz olarak yapacağınız kampanyadan faydalanmak için Turkcell müşterisi olmanız yeterlidir. Turkcell’in her ay yeni kampanyalarını öğrenmek ve kullanmak istiyorsanız bizleri takip etmeniz yeterlidir. Turkcell Salla Kazan hediye internet paketini yapabilmek için sizlerde Dijital Operatör uygulamasını indirip Turkcell şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanya kapsamında kazandığınız hediyeler hattınıza yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Hediyeleriniz kullanım süresi dolduğunda aynı şekilde bilgilendirme mesajı tarafınıza iletilir. Hesabım uygulamasını sürekli takip ederek farklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Salla Kazan haricinde Genç Turkcell kullanıcılarının her hafta 2 kere katılabileceği çatlat kazan kampanyası bulunmaktadır. Bunun için de genç turkcell uygulamasını ücretsiz olarak indirip giriş yapmanız gerekmektedir. Daha fazla bilgiye ulaşmak için bizi takipte kalın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.