Pttcell Kalan Kullanım Sorgulama

Pttcell Kalan Kullanım Sorgulama

Her geçen gün daha pahalı olan hayatta ekonomi yapmak herkesin ihtiyacı olmaya başladı. Şuan bütün operatörlerde paket fiyatları, internet paketleri oldukça pahalı bir hale geldi. Hal böyle olunca ise birçok kişi Türkiye’de en uygun internet paketlerini, tarifelerini sunan bir operatör aramaya başladı. Türkiye’de en uygun tarifeleri sunan operatörlerden biri olan PTTCell operatöründe kalan kullanım sorgulama hakkında bilgi vereceğiz. Hattınız PTTCell ise, sizlerde kolaylıkla kalan kullanım detaylarına ulaşabilirsiniz. PTTCell operatöründe herhangi bir mobil uygulama olmadığından dolayı, kalan kullanım detaylarına ulaşmanız için SMS yöntemini kullanmanız gerekmektedir. İlerleyen günlerde yeni gelecek olan PTTCell mobil uygulama sayesinde diğer operatörlerde olduğu gibi kalan kullanım bilgilerine detaylıca ulaşabilirsiniz. PTTCell için geçerli olan pakette ne kadar kaldı sorusunun cevabı için sizlerde telefonunuzdan SMS göndererek bunu sorgulayabilirsiniz.

Pttcell Paketimde Ne Kadar Kaldı?

PTTCell’de kullanmış olduğunuz paketteki kalan kullanımları görmek için sizlerde SMS atmak yerine direk *123# yaparak sorgulama işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde paket sorgulama işlemlerini tamamen ücretsiz olarak *123# şeklinde arama yaparak sorgulama yapabileceksiniz. Ek olarak kalan paket detaylarına ulaşmak istiyorsanız PTTCell resmi internet sitesine giderek sağ üst köşede yer alan Online İşlemler menüsünden telefon numaranız ve pttcell şifreniz ile giriş yaparak kalan bütün kullanımları görebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

  1. http://www.pttcell.com.tr/ adresine gidin.
  2. Sağ üst köşede yer alan Online İşlemler seçeneğine tıklayın.
  3. Açılan sayfada başında sıfır olmadan sadece telefon numaranızı girip alt kutucuğa ise PTTcell şifrenizi girerek sisteme giriş yapınız.
  4. Giriş yaptıktan sonra sol kısımdaki menüden veya direk karşınıza çıkan paket detaylarım kısmından Pttcell kalan kullanımları görebilirsiniz.

PTTcell online işlemler menüsüne giriş yapabilmek için şifreye ihtiyacınız olacaktır. Bu şifreyi alabilmek için sizlerde telefonunuzun çağrı bölümünden *952# yaparak şifreye erişim sağlayabilirsiniz.

Pttcell Kalan Bakiye Nasıl Öğrenilir?

PTTCell’de kalan bakiyeyi öğrenmek isteyen kullanıcıların çoğu faturasız kullanıcılardır. Faturasız kullanıcılar kalan bakiyeyi öğrenmesi tamamen ücretsizdir. Bu işlem için *123# yapabilir veya 9333’u arayıp kalan TL miktarını kolaylıkla öğrenebilir. Çağrı yaptıktan sonra ekranda hattınızda toplamda kaç TL kaldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Eğer ki PTTCell’de kalan internet paketlerini veya kalan konuşma paketlerinizin bütün detaylarını öğrenmek istiyorsanız bu işlem için Online İşlemler sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. PTTCell hakkında merak ettiğiniz bütün soruları bizlere alt kısımdan kolaylıkla iletebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.