PTTCell Cayma Bedeli Ne Kadar?

PTTCell Cayma Bedeli Ne Kadar?

2020 yılında kullan sizlerde PTTCell operatörünü kullanıyorsanız ve bu operatörden memnun değilseniz sizlerinde cayma hakkınız bulunmaktadır. PTTCell cayma bedeli ne kadar gibisinden birkaç ziyaretçimizin sormuş olduğu soruya istinaden sizler için toplam ödeyeceğiniz cayma bedelini açıklamaya karar verdik. PTTCell operatörü diğer operatörler gibi cayma bedelini almak zorundadır, bunun için eğer ki herhangi bir taahhütünüz varsa bunu iptal etmeniz durumunda kalan süre ve diğer masraflar karşılığında bir tutar ödemek zorundasınız. PTTCell operatöründe bir kolaylık mevcut olup, toplam ödenecek olan taahhüt bilgisini öğrenebilirsiniz. PTTCell operatörü cayma bedelini ödemek için, bir sonraki fatura kesim tarihini beklemeniz gerekmektedir. Peki, PTTCell cayma bedeli ne kadar?

Cayma bedeli tamamen sizlerin seçmiş olduğu tarifeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer paketiniz 12 aylıksa ve son 4 ay gibi bir süresi kaldıysa çok büyük bir rakam ödemezsiniz. Sadece kalan 4 ay için bir ücret çıkacaktır.

PTTCell Cayma Bedeli Nasıl Öğrenilir?

PTTCell cayma bedelini öğrenmek istiyorsanız bunun için müşteri hizmetlerine bağlanmanız veya telefonunuzdan birkaç tuşlama yapmanız durumunda otomatik olarak SMS sayesinde bunu öğrenebilirsiniz. PTTCell cayma bedelini öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

İlk olarak hangi hattınızın cayma bedelini öğrenmek istiyorsanız o hattınızdan *124# numarasını arayınız. Ardından ekranda bir kutucuk çıkacaktır, bu kutucuktan 3 – Taahhut seçeneğini seçiniz. Ardından 2-Taahhut Sorgu seçeneği seçiniz. Daha sonrasında ise sizlere  kısa bir süre içerisinde toplam kalan taahhütlü gün sayınızı ve toplam taahhüt bozma cezası tutarını SMS ile bilgi alabileceksiniz.

PTTCell Cayma Bedelini Nasıl Ödeyebilirim?

PTTCell cayma bedelini ödeyebilmek için mecburi olarak bir sonraki fatura kesim tarihini beklemeniz gerekmektedir. Eğer numaranızı farklı bir operatöre taşıyacaksanız taahhüt bozulduğu için sizlere yine de bir fatura çıkacaktır ve bu faturayı yine fatura ödeme merkezlerine giderek veya PTT şubelerine giderek kolaylıkla ödeyebilirsiniz. PTTCell fatura cayma bedelini üst kısımda belirttiğimiz gibi sorgulayabilirsiniz.

PTTCell Cayma Bedelini Ödemek Zorunda Mıyım?

PTTCell operatörüne kayıt yaptırırken mecburi olarak bir takım sözleşmelere imza atmaktasınız. Bunun için bu sözleşmelerde yer alan maddeler gereğince bu tutarı ödemek zorundasınız. Bunun haricinde, katılmış olduğunuz tarife iptal edilemez – taahhütlü bir paket ise bunun içinde ek bir ücret ödemiş olmaktasınız. PTTCell hakkında merak ettiklerinizi bizlere alt kısımdan iletebilirsiniz.

 

Yapılan Yorumlar

  1. Pttcell faturalı’ya yeni geçtim ama tekrar Pttcell faturasız’a geçmek istiyorum yine de cayma bedeli ödemem gerekir mi ?

  2. Latlarim çekmiyor du kackere aradım Pttcell i birde cayma bedeli yolluyor tüketici hakem heyeti ne müracaat edicem

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.