PTTCell Bedava İnternet

PTTCell Bedava İnternet

Ülkemizde 2013 yılında faaliyete geçen PTTCell 2020 yılına özel olan PTTCell bedava internet paketleri sayesinde sizde kazanın. Ülkemizde diğer operatörlerle yarışmakta olan Pttcell yeni kampanyaları sayesinde kendi abonelerine bedava internet paketi sunmaktadır. PTTCell bedava internet paketlerini sizlerde ücretsiz olarak kullanarak herhangi bir ücret ödemen sizlerde yeni internet paketlerinizi kullanabileceksiniz. Peki, PTTCell hediye internet paketi kampanyası nasıl yapılır ve bu kampanyalardan kimler faydalanabilir?

PTTCell Hediye İnternet Paketleri

PTTCELL, oldukça uygun fiyatlı tarifeler ile oldukça geniş bir kitleye hizmet veren bir operatördür. Aslında alt yapı olarak Türk Telekom’la ortak çalışmaktadır. Verdiği internetler ve dakikalar gibi tarife içerikleriyle müşteri memnuniyetini yakalamayı başarmış ve oldukça da fazla müşteriye ulaşmış durumdadır. Müşterilerine müşteri katabilmek içinde uygun paketlerine internet kampanyaları da ekleyerek daha fazla kullanıcıya ulaşmak asıl hedeflerindendir. Ortaya koyduğu tarifeler sayesinde müşteri memnuniyetini yüksek tutan PTTCELL müşterilerine şimdi de bedava internet ile yeni kampanyalar sunmaktadır. 1 GB ve 2 GB olmak üzere iki farklı kampanya bulunmaktadır.

Bazı şartları yerine getirmek gerekmektedir bu kampanyadan yalnızca o kişiler yararlanabileceklerdir. Öncelikle faturalı hat kullanıcısı olmak gerekmektedir. Faturalı hat kullanıcısı olma şartını sağladıktan sonra diğer bir şart bazı tarifeleri kullanıyor olmak gerekmektedir. Bu tarifeler şunlardır; PTTCELL Mini 1 GB, PTTCELL Eko 3 GB, PTTCELL Super 5 GB, PTTCELL Yıldız 10 GB. Yukarıda sayılan PTTCELL Mini 1 GB, PTTCELL Eko 3 GB tarifelerinden birisini kullanıyorsanız 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

PTTCell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

PTTCELL Super 5 GB ya da PTTCELL Yıldız 10 GB tarifelerinden birisini kullanıyorsanız da 2 GB internet kazanmaya hak kazanırsınız. Bu tarifeleri kullanan müşteriler bu kampanyadan 12 fatura dönemi boyunca yüklenmeye devam edecektir. 12 ayın bitiminde kampanya iptal olur ve yalnızca hattınıza tarifenizde bulunan internet yüklenir. Bedava internet almak için yukarıda belirtilen paketlerden herhangi birisine sahip olan hat sahibi “SOZ” yazıp 1788’e kısa mesaj göndererek kampanyaya katılım sağlayabilir. Kampanya kaydınız tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen mesajdan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

PTTCell bedava internet paketlerinden biri de 30GB Hediye internet paketidir. Sizlerde 16.07.2019 tarihinden önce PTTcell kullanıyorsanız ve daha önceden 30GB hediye internet paketini kullanmadıysanız şuan sizleri hediye internet paketi beklemektedir. PTTCell bedava internet paketini 16.07.2020 tarihine kadar kullanabilirsiniz. 1 ay boyunca geçerli olan PTTcell bedava internet paketini yapabilmek için sizde hemen SIM Kartınızı PTT şubelerine giderek 4.5G uyumlu sim kartı almanız yeterlidir.

PTTCell Korona Virüsü Bedava İnternet Paketi

PTTCell 2020 yılında yaşanan küresel virüsten dolayı kendi abonelerine haftalık 10GB bedava internet paketi vermektedir. PTTCell korona virüs kampanyasından sizlerde faydalanmak istiyorsanız herhangi bir işlem yapmanıza veya SMS göndermenize gerek yoktur. Sistem tarafından sizlerde PTTCell’liyseniz otomatik olarak hattınıza hediye internet paketi gelecektir. PTTcell corona virüs kampanyasından kazanacağınız hediye internet paketleri sadece 7 günlüktür.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.