Numaramı Bimcell’e Taşımak İstiyorum

Numaramı Bimcell’e Taşımak İstiyorum

Bimcell her tarifesi diğer operatörlere göre daha uygun olup 2020 yılında en çok kullanılan ilk 4 operatörler arasında yeri aldı. En pahalı tarifesi 39TL olan Bimcell’de sizlerde daha uygun fiyattan interneti bol olan tarifeleri kullanarak tasarruf elde edebilirsiniz. Bugün ise sizlere nasıl Bimcell’li olunur konusunun cevabını açıklayacağız. Bimcell’li olabilmek için taşımak olduğunuz numaranın sahibi olmanız gerekiyor veya numara sahibinin en yakın Bim Marketlerine giderek numara taşıma başvurusu yapması gerekiyor. Bimcell numara taşıma ücreti tamamen sıfırdır yani, numara taşıma ücreti alınmamaktadır. Eğer ki yeni Bimcell hat alacaksanız 18 yaşından büyükseniz sizlerde Bim Marketlerine giderek yeni bir hat başvurusu yapabiliyorsunuz.

Bimcell Hat Nasıl Alınır?

Bimcell operatörün birçok ayrıcalığından faydalanmak istiyorsanız sizlerde size en yakın olan Bim Marketlerine giderek yeni bir hat alabilirsiniz. Bim Marketlerinden yeni hat almadan önce mutlaka kimlik fotokopiniz ile gitmeyi unutmayın. Yeni hat alırken seçeceğiniz uygun tarifeler sayesinde sizlerde 2020 yılının en ucuz tarifelerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, sırasıyla Bimcell hat nasıl alınır?

 • Bimcell hat alabilmek için, kimliğinizin fotokopisini çektirmeniz gerekmektedir.
 • Daha sonrasında herhangi Bim Mağazasına giderek abonelik sözleşmesini doldurup imzalayıp yeni bir sim kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Başvurmuş olduğunuz numara çok kısa bir süre içerisinde aktif hale gelmiş olacaktır.
 • Seçmiş olduğunuz tarifeyi 1 ay boyunca kullandıktan sonra bir sonraki ay ödemeye başlayacaksınız.

Bimcell Hat Almak İçin Gerekenler Neler?

Numaramı Bimcell’e taşımak istiyorum diyenlerin cevabı olduk, peki Bimcell hat almak için gerekenler nelerdir? Öncelikle numara taşıma işlemi yapacaksanız herhangi bir ücret ödemeden sadece kimlik fotokopiniz ile birlikte Bim Marketlerine giderek numara taşıma işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell hat almak için gereken tek evrak, hattın sahibinin sizin olmanız gerekiyor ve kimlik fotokopinin olması gerekmektedir. Bimcell hat almak için; sizlere en yakın olan Bim Marketlerine giderek işlemlerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Bimcell Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bimcell hat alabilmek için sizleri en yakın olan Bim Marketlerine bekliyoruz.

 • Bimcell Kalan TL miktarımı nasıl öğrenebilirim?
  • Hattınızda kalan kontör miktarını öğrenmek için *123# yaparak sorgulama işlemini ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 • Bimcell hattımı kaybettim ne yapabilirim?
  • Bimcell hattınızı kaybettiyseniz sizlerde size en yakın olan Bim Marketlerine giderek yeni bir yedek sim kartı çıkartabilirsiniz. Lakin eğer ki sim kartınızın içeriğinde kayıtlı telefon numaraları varsa bu numaralar kaybolmuş olacaktır.
 • Bimcell hattımı nasıl kapattırabilirim?
  • Bimcell hattınızı kapattırmak ve iptal etmek istiyorsanız bunun için Bim Marketlerine giderek sözleşmenizi iptal ettirmeniz gerekiyor.
 • Bimcell hattıma nasıl kontör yükleyebilirim?
  • Bimcell hattınıza herhangi bir ek ücret ödemeden Bim Marketlerine giderek 25 – 30 – 35- 40 – 45 – 50 TL şeklinde kontör yüklemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile Bimcell kontör yükleme işlemi için ise bimcell.com.tr adresine giderek kontör yükleme işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.