Letgo’da Telefon Nasıl Satabilirim?

Letgo’da Telefon Nasıl Satabilirim?

Letgo üzerinden ikinci el telefon satışı yapmak istiyorsanız Letgo indir sitemizde bulunan indirme linklerini kullanarak Letgo uygulamasının son sürümünü telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Letgo indir uygulamasını indirdikten sonra buradan letgo uygulamasına kayıt olup satmak istediğiniz telefonunun fotoğraflarını ve özellikleri ekleyiniz. Ardından satmak istediğiniz fiyatı da belirttikten sonra letgo’dan telefon satma işlemini başarıyla tamamlamış olursunuz. Öncelikle işe uygulamayı telefonlarımıza yükleyerek başlamalıyız. Android telefonlar için Google Play aracılığıyla İOS telefonlar için ise App Store uygulaması üzerinden ücretsiz olarak telefonlarınıza yüklemesini sağlayabilirsiniz. Bundan sonraki aşama ise uygulamaya mail adresinizi ve adınızı soyadınızı girerek üyelik oluşturmak olacaktır. Uygulamaya üye oldunuz ve cep telefonunuzu satmak istiyorsanız.

Detaylı ve özenli bir fotoğraf çekimi hızlıca ürünü satmanızda çok fayda sağlayacaktır. Telefonunuzun ve beraberinde vermek istediğiniz aksesuarların fotoğraflarını çektikten sonra giriş ekranında bulunan “Eşyaları Sat” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları seçerek yayınla butonuna tıklayınız. Bundan sonraki süreç telefona fiyat belirlemek ve pazarlık olup olmadığına karar vermek olacaktır.

Fiyat bilgisini ve pazarlık olup olmadığını girerek tamamlandı butonuna tıklayın. Bu süreçleri hayata geçirdikten sonra ürün artık yayınlanmaya hazırdır. Daha fazla detay ekleyerek, ürününüzün hikayesini yazarak örneğin kaç yıldır kullandığınızı herhangi bi hasar olup olmadığını sistemsel sıkıntılarını garantisini vs anlatırsanız ürününüzün satma sürecini hızlandırmış olursunuz. En son olarak da ürününüz için başlık, açıklama ve bir kategori seçmeniz gerekecektir ve bu işlemleri yapıp güncelle butonuna tıkladıktan sonra ürününüz satılmaya hazırdır. Letgo uygulamasından telefon satışı yapmak için sizlerde hızlıca letgo uygulamasını indirebilir ve bu uygulamayı kullanarak letgo üzerinden telefon satışı yapabilirsiniz. İyi satışlar dileriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.