Letgo Uygulamasına Nasıl Üye Olabilirim?

Letgo Uygulamasına Nasıl Üye Olabilirim?

Letgo ikinci el ürün alıp satılan bir alış veriş uygulamasıdır. Aklına gelebilecek her türlü şeyin satılabildiği bir uygulamadır. Türkiye çapında oldukça ses getirmiş olan bu uygulamaya üye olmak hem çok kolay hem de ücretsiz sizlerde evde bulunan kullanmadığınız ürünlerinizi satarak eve katkı sağlayabilir hem de evinizdeki kalabalıktan kurtulmuş olursunuz. Letgo’ya üye olarak sizlerde eşyalarınızı satabilir veya aramış olduğunuz eşyaları letgoda bulabilirsiniz. Şimdi sizlere Letgoya nasıl üye olunduğunu anlatacağız. Letgo’ya üye olabilmek için öncelikle Android cihazlarınıza Google Play üzerinden, İOS cihazlarınıza ise App Store üzerinden ücretsiz olarak uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir. Uygulamayı yükledikten sonra sonra üye ol yazan kısma dokunarak e-mail adresinizle ya da facebook hesabınız üzerinden adınız soyadınız gibi bilgilerinizi sisteme girerek üyeliğinizi sağlayabilirsiniz. Bunun ardından sizinde artık bir Letgo hesabı olmuş olacaktır ve artık buradan ürünlerinizin fotoğraflarını çekerek onları sitenize yükleyip satmaya başlayabilirsiniz.

Letgo’ya Nasıl Üye Olabilirim?

Letgo uygulamasına üye olmak tamamen ücretsizdir. Letgo üyelik işlemleri için herhangi bir e-posta adresine gerek olmadan bile direk olarak Facebook hesabınızla da giriş yapabilirsiniz. Letgo uygulamasına üye olabilmek için ilk olarak Letgo İndir sayfasına giderek Letgo uygulamasını telefonunuza indirin. Letgo uygulaması zaten telefonunuzda yüklü ise uygulamayı açınız. Açılan ekranda karşınıza 3 farklı seçenekte nasıl üye olmak istediğinizi seçmeniz yeterlidir.

Letgo uygulamasına işte bu kadar kolay bir şekilde üye olabiliyorsunuz. Letgo üyelik tamamen ücretsiz olup uygulamayı mobil cihazlarınıza indirmeniz yeterlidir. Letgo uygulamasında eşya satışı yapacaksanız mutlaka üye olduktan sonra profilinizi en iyi şekilde doldurunuz. Güven vermeniz durumunda eşyalarınızı daha hızlı satabilir ve para kazanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.