Letgo ile İletişime Nasıl Geçebilirim?

Letgo ile İletişime Nasıl Geçebilirim?

Letgo ile iletişime geçmek oldukça zordur, yabancı bir ülkeden faaliyetine devam etmekte olan Letgo ile sadece e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz. Letgo’nun herhangi bir telefon numarası bulunmamaktadır, letgo yetkililerine herhangi bir şikayetinizi bildirmek istiyorsanız veya letgo’da herhangi bir sorun yaşadıysanız bunu yetkili kişilere iletmek istiyorsanız ilgili kişilere sadece mail atabilirsiniz.

Letgo’ya Nasıl Mail Atılır?

Letgo uygulamasında herhangi bir sorun yaşadıysanız veya herhangi bir dolandırılma ile karşı karşıya geldiyseniz Letgo uygulamasıyla iletişime geçebilirsiniz. Letgo uygulamasıyla iletişime geçebilmek için sadece mail göndererek iletişim sağlayabilirsiniz. Bunun için Letgo uygulamasında yer almayan lakin Letgo’nun kendi internet sitesinde yer alan İletişim Formundaki alanları eksiksiz olarak doldurarak letgo ile iletişime geçebilirsiniz.

Piyasada yer alan letgoya ait herhangi bir telefon numarası bulunmamaktadır. Yani kısacası Letgo yabanci bir firma olduğundan dolayı telefon ile destek vermemektedir. Göndermiş olduğunuz E-posta’lara ise kısa süre içerisinde mutlaka geri dönüş yapılır.

Yapılan Yorumlar

  1. Merhaba!
    Ben ilanımı ödemeli olarak 3 gün öne çıkardım, ama 77 kişiden fazlası görmemiş. Baska ilanlara göz attığımda ise, öne çekilen ilanlarda, 1 saate 300-400 görüntüleme var. Ben eksik bir sey mi yaptim? Lutfen yardimci olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.