Garanti Bankası Bedava İnternet Kampanyası

Garanti Bankası Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin büyük bankalarından biri olan Garanti Bankası sadece bankacılık hizmeti vermiyor, kendi müşterilerine özel olarak sunduğu kampanya sayesinde bedava internet sunuyor. Eğer sizlerde Garanti Bankasının müşterisiyseniz Garanti Bankası bedava internet paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Teknoloji çağının bize getirilerinden birisi de banka sıraları beklemenin sona ermesidir. Neredeyse her banka artık birçok işlemi uygulamalar üzerinden gerçekleştirmemize yardımcı olmaktadır. Garanti Bankası da müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermek için Garantione uygulaması üzerinden havale, eft gibi birçok işlemi gerçekleştirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Peki, Garanti Bankası bedava internet kampanyası nasıl yapılır?

Garanti Bankası Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Garantione uygulamasını App Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Sizlerde banka ya da ATM sıralarında beklemekten sıkıldıysanız Garantione uygulamasıyla neredeyse bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz. Garanti Bankası uygulamayı herkes kullansın diye oldukça güzel ve avantajlı bir kampanya ile daha fazla kişiye ulaşmak istiyor. Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom hatlarından herhangi birisine sahip olmanız yeterlidir.

Garanti Bankası ile çalışan herkes Garantione uygulamasını indirip kullanmaya başlayarak 1 GB internet kampanyasını hak etmiş olur. Kampanya dahilinde verilen 1 GB internet haftalık olarak verilmektedir. 1 haftanın sonunda başka bir internet paketiniz yoksa kullanımlarınız hattınızda bulunan TL den düşmektedir.

Kampanyaya yalnızca 50.000 Garanti Bankası üyesi katılabilmektedir. Kampanyaya kayıt yaptırmak gibi bir şart yoktur. Tek yapmanız gereken şey Garantione uygulamasını ücretsiz şekilde indirip giriş yapmaktır. Giriş yapmanız dahilinde kampanya kapsamındaki hediye haftalık 1 GB internet hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Garanti Bankası Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Garanti Bankası bedava internet paketinden faydalanmak istiyorsanız, şuan tek yapmanız gereken hattınızın Turkcell olması ve Garanti Bankasında bir adet hesabınızın olması yeterli olacaktır. Bu iki genel şartı sağlıyorsanız telefonlarınıza Garantione uygulamasını hemen indirerek sizlerde Turkcell hattınız için hediye internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Hattınıza tanımlanacak olan internet paketinin süresi 1 hafta olup, 1GB olarak limitlendirilmiştir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.