Bimcell Ücretsiz İnternet 2022

Bimcell Ücretsiz İnternet 2022

2022 yılında yükselen enflasyon yüzünden birçok kişinin tercih ettiği operatörlerden biri olan Bimcell, her zaman en uygun paketlere sahip olmaktadır. Sizlerde Bimcell hattına sahipseniz ve 2022 yılında ücretsiz internet kullanmak istiyorsanız şuan için bu kampanyalardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bimcell ücretsiz internet paketlerine erişmek için sizlerde alt kısımda listelediğimiz kampanyaları tek tek deneyerek bimcell ücretsiz internet yapabilirsiniz.

2022 yılında Bimcell ücretsiz internet paketlerini kullanmak için hattınızın Bimcell olması gerekmektedir ve bu paketleri aktif hale getirebilmek için daha önceden bu paketleri kullanmamış olmanız gerekmektedir. Bimcell hediye internet paketlerini kullanmak oldukça kolay ve tamamen ücretsizdir. Bu paketleri bütün Bimcell kullanıcıları kolaylıkla yapabilmektedir. Bimcell ücretsiz internet paketi kazanmak için yapmanız gereken tek işlem alt kısımdaki adımları takip etmek olacaktır.

Bimcell Ücretsiz İnternet Ayarları

Bimcell ücretsiz internet ayarlarınızı kolaylıkla yaparak sizlerde 2022 yılında ücretsiz internetin tadını çıkarmaya hazır olun. Her geçen gün gücüne güç katan Bimcell operatöründen ücretsiz internet paketi kazanmak için sizlerde hemen bu adımları takip ediniz. Sizlerde hattınızı yeni olarak Bimcell’e taşıdıysanız 9GB ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. Bimcell tarafından ücretsiz olarak verilen 9GB hediye internet paketi ve 300 dakika ile 300 SMS hakkı kazanmak için hemen BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderin. Hattınız gereken koşulları karşılıyorsa, yani sizlerde numaranızı yeni Bimcell’e taşıdıysanız 9GB ücretsiz internet paketini kazanabilirsiniz.

Bimcell Ücretsiz İnternet 2022

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Bimcell ücretsiz internet paketleriniz daha önceden hiç kullanmadıysanız şuan sizi bekleyen 9GB+5GB yani toplamda hediye 14GB internet paketiniz bulunmaktadır. Bimcell ücretsiz internet paketlerinizi almak için ilk etapta BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz durumunda hattınızı 9GB hediye internet tanımlanacaktır. Bu paketi yaptıktan sonra ve kullandıktan sonra diğer paketi yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde iki pakette çakışma söz konusu olabilir. Bir diğer Bimcell hediye internet paketini kullanmak için ise; Bimcell Senlik yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz durumunda hattınıza 5GB hediye internet tanımlanacaktır.

Lakin bu internet paketinde bir tek koşul bulunmaktadır, hattınıza 65TL ve üzeri bir TL yükleme işlemini gerçekleştirmeniz gerektirmektedir. Bu TL yükleme işlemini dilerseniz BİM mağazalarından dilerseniz mobil bankacılık üzerinden veya bimcell.com.tr adresi üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. 65TL ve üzeri yüklemelerinizden hemen sonra hattınıza 5GB hediye internet paketi eklenecektir.

Bimcell Ücretsiz İnternet Uygulaması

Bimcell operatöründe ücretsiz internet veren herhangi bir uygulama bulunmamaktadır. Şuan için Bimcell operatörüne ait olan 2 adet hediye internet paketi bulunmaktadır. Hediye internet paketlerinizi ücretsiz olarak hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Bimcell ücretsiz internet paketleri 2022 yılı için geçerli olup, hediye internet veren paketlerden biri koşulludur. Tek koşul ise, hattınıza 65TL ve üzeri bir bakiye yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bu paketten aylık yalnız bir kere faydalanabilirsiniz. Bimcell ücretsiz internet paketleri hakkında merak ettiğiniz diğer konular için bizimle alt kısımdan yorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.