Bimcell Nasıl Para Yüklenir?

Bimcell Nasıl Para Yüklenir?

Ucuz ve kaliteli iletişimin adresi olan Bimcell sayesinde sizlerde 2020 yılında en uygun şekilde iletişiminizi sağlayın. Diğer operatörlere göre daha fazla konuşma paketi ve internet paketi tarifelerine sahip olan Bimcell operatöründe nasıl para yüklenir sorusunun cevabını vereceğiz. Bimcell hattını bilindiği gibi Bim Marketlerine giderek temin edebilirsiniz ve yine Bimcell hattınıza TL yüklemek için Bim Marketlerine giderek herhangi bir komisyon vermeden TL – kontör yükleme işleminizi başarıyla yapabilirsiniz. Bimcell hattınız sayesinde sizlerde daha uygun bir şekilde internete girebilir veya sevdiklerinizi en uygun paketler sayesinde arayabilirsiniz. Bimcell TL yükleme işleminin diğer bir alternatif yolu ise Online olarak Bimcell kontör yükleme işlemidir. Sizlerde 2020 yılında hattınıza tl yükleme işlemi yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell TL yükleme işlemi için ilk olarak Bim Marketlerini tercih edebilirsiniz. Sizlere en yakın olan Bim Marketlerine giderek bu marketlerden sadece cep telefonu numaranızı söyleyerek Bimcell tl yükleme işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Bazı firmalar, kuruluşlar TL yükleme işlemlerinde maalesef ki işlem masrafı almaktadır. Bu olay, Bim Marketleri için söz konusu değildir, sizlerde Bim Marketlerine giderek komisyonsuz TL yükleme işlemini başarıyla yapabilirsiniz. Bir diğer alternatif yol ise Banka uygulamasını kullanarak TL yükleme işlemidir. Online olarak TL yüklemek istiyorsanız ilk olarak yapacağınız iş, bir adet içerisinde bakiyesi bulunan banka hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer banka hesabınızda TL varsa sizlerde bankanıza ait olan uygulamayı kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Banka uygulamasından yapacağınız yüklemelerde maalesef ki belli bir limit üzerinde TL yükleme hakkınız bulunmaktadır.

Bimcell İnternetten Online Yükleme

Bimcell hattınıza internetten online olarak TL yükleme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde bankanızın uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bütün bankalar telefona TL yükleme sistemini desteklemekte olup, kullanmış olduğunuz bankanın uygulamasına giriş yaparak aşağıdaki adımları takip ederek online tl yükleme işlemini başarıyla yapabilirsiniz.

  • Banka hesabınıza telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan giriş yapınız.
  • Sol menüden ödemeler kısmına dokununuz.
  • Diğer ödemeler seçeneğine dokunun.
  • Cep Telefonuna TL yükleme seçeneğine dokunun.
  • İlgili kutucuları işaretleyerek hangi cep telefonuna TL yüklemek istediğinizi belirtiniz.
  • Listeden ne kadar TL yükleyeceğinizi seçiniz ve işlemi onaylayınız.

Onay verdiğiniz takdirde belirtmiş olduğunuz telefon numarasına Bimcell TL yükleme işlemini başarıyla tamamlamış olacaksınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.