2022 Faturaya Ek Olarak Telefon Nasıl Alabilirim?

2022 Faturaya Ek Olarak Telefon Nasıl Alabilirim?

Ülkemizde büyük operatörler kendi abonelerinin daha rahat bir şekilde teknolojiden faydalanması için faturaya ek olarak telefon vermektedir. Sizlerin de kullanmış olduğu hat eğer ki Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ise sizlerde hattınızın üzerine ek olarak telefon alabilirsiniz. Telefon hattına ek olarak telefon almak oldukça kolaydır, bunun için tek ihtiyaç duyduğunuz nokta güvendir. Kullanmış olduğunuz operatörü uzun süredir kullanıyorsanız sizlerde faturalı olan hattınıza telefon alabilirsiniz. 2022 yılında birçok kişi artık mağazadan telefon almak yerine, uzun süredir kullandığı operatörün üzerinden yeni sıfır bir cihaz almaktadır. Mevcut kullanmış olduğunuz faturanıza ek olarak 25TL veya 30TL arasında ek bir ücret ödeyerek sizlerde faturaya telefon alabilirsiniz.

Ülkemizde bulunan operatörler bu akımı daha fazla geliştirerek eski telefonunu getiren kişilere de birçok avantaj sağlamaktadır. Bu durum her operatörden operatöre değişiklik göstermektedir, bazı operatörlerde durum çok ciddi olup findeks puanını göz önünde bulundurarak telefon vermektedir. Peki, faturaya ek olarak telefon nasıl alınır? Bu durum için neler yapılabilir ve hangi operatör faturalı hatta telefon vermektedir gelin hep birlikte inceleyelim.

Turkcell'den Faturaya Ek Telefon Almak

Turkcell’de Faturaya Telefon Alma Nasıl Yapılır?

Sizlerde uzun zamandır Turkcell operatörüne bağlı olarak teknolojiyi takip ediyor ve sevdiklerinizle Turkcell ile iletişime geçiyorsanız Turkcell’den kolaylıkla telefon alabilirsiniz. Turkcell’den telefon almak için hattınızın faturalı olması lazım ve ek olarak taahhüt vermeniz gerekmektedir. Bununla beraber eğer ki kullanmış olduğunuz tarife ek telefon almaya müsaade etmiyorsa bu durum karşısında da hattınızın tarifesini de değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Turkcell’de faturaya ek olarak telefon almanın şartları, hattınızın mutlaka faturalı olması ve findeks puanınızın yeterli olması gerekmektedir. Findeks puanınız yeterli olmaması durumunda Turkcell’den faturalı hatta ek telefon alma işleminiz biraz zor olabilir. Turkcell operatöründe istediğiniz bütün modeller bulunmamaktadır sadece Turkcell’in anlaşmış olduğu bazı modelleri faturanıza ek olarak telefon alabilirsiniz. 36 aya kadar taksitle telefon alma fırsatını yakalamak için sizlerde aşağıdaki bağlantıdan Turkcell’in kendi sitesine giderek verebildiği telefonları görebilirsiniz.

Turkcell’e ait olan cihaz kampanyalarını http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/faturali-hat adresinden takip edebilirsiniz. Bu adresi sizlerde kullanarak Turkcell’in kendi verebildiği telefon modellerine göz atabilirsiniz. Turkcell operatöründe sadece telefon değil bununla beraber faturaya dahil olarak ek olarak aksesuar da satın alabilirsiniz.

Turkcell Hangi Model Telefonları Veriyor?

Turkcell operatöründen faturaya ek olarak telefon almak için hattınızın mutlaka faturalı ve findeks puanınızın yeteri kadar olması gerekmektedir. Hattınız faturalı ve findeks puanınız yeterli ise sizlerde telefon, tablet, telefon aksesuarları gibi birçok teknolojik ürünü Turkcell üzerinden talep edebilirsiniz. Mevcut verilen cihazları görmek için http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/faturali-hat bağlantısı ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak da ücretsiz olarak müşteri hizmetlerine bağlanarak Turkcell’den hangi telefonları alabileceğinizi ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone’da Faturaya Ek Telefon Almak

Vodafone’da Faturaya Ek Telefon Almak

Ülkemizde ve dünyada teknoloji konusunda büyük bir role sahip olan Vodafone operatöründe faturaya ek olarak telefon almak oldukça kolaydır. Sizlerinde kullandığı hat Vodafone ve faturalı ise sizlerde Vodafone operatöründen faturaya ek olarak telefon alabilirsiniz. Şuan için Vodafone operatöründe 72 adetten fazla farklı modele sahip faturaya ek olarak telefon alabilirsiniz. Bütün modelleri görmek için sizlerde Vodafone’un kendi internet sitesine giderek bu internet sitesinden mevcut hangi telefonları verdiği hemen görebilirsiniz. Bunun için https://www.vodafone.com.tr/telefonlar/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Bu bağlantıyı ziyaret ederek Vodafone operatörünün sizlere en uygun olan modellerini görebilirsiniz. Vodafone’da faturaya ek telefon almak için, uygun olan vade ve tarifeleri görebilirsiniz. Faturanıza ek olarak bu cihazlardan herhangi birine sizlerde sahip olabilirsiniz.

Vodafone’dan telefon almak bu kadar kolaydır, ülkemizde bir diğer büyük operatör olan Türk Telekom için ise biraz daha okumaya devam edelim.

Türk Telekom’da Faturalı Hatta Telefon Alma İşlemleri

Türk Telekom’da Faturalı Hatta Telefon Alma İşlemleri

Türk Telekom operatöründe de telefon almak için hattınızın mutlaka faturalı olması gerektiğini unutmayınız. Hattınız Türk Telekom ise ve mevcut hattınız faturalı ise sizden iyisi yok diyebiliriz. Türk Telekom’da faturalı hat için ek telefon almak için https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/sayfalar/mobil/akilli-telefon.aspx bağlantısı sizlerde ziyaret edebilirsiniz. Şuan Türk Telekom firmasında 80’e yakın farklı cihaz bulunmaktadır. Faturalı hattınıza telefon almak istiyorsanız ve hattınız Türk Telekom ise bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom, Türkiye’de büyük bir sağlayıcı olduğundan dolayı sadece faturalı mobil hat kullanıcılarına değil, evde internet hizmeti alan abonelerine de telefon vermektedir. Bütün detaylı bilgileri Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.